10 Ağustos 2010

NARS IRRESISTIBLEMENT BRONZER

Hafta sonu mac i bir ziyaret edeyim dedim. In the groove koleksiyonunu merakla beklememe rağmen nasip değilmiş demekki birtürlü fırsat bulup gidememiştim. Ben gidene kadar ,tam da tahmin ettiğim gibi farlar dışında hiçbirşey kalmamıştı.Biraz üzgün ve süzgün olarak sephora da buldum kendimi. Aslında birşey alma niyetinde değildim sephoradan.Ama mac den elim boş çıkınca kendimi teselli etmem lazımdı :((birden mat bir allık arayışı içine girdim.

dior,chanel derken türkan hn. bana nars ırresıstıblement ı gösterdi. Ve o an işte bu dedim. Gerçekten renk süper ve o kadar doğal duruyorki iki gündür hiç adetim olmamasına rağmen evde bile sürüyorum.(Birazda ambalaj büyük olunca başka türlü hayatta bitmez.)

laguna ve casınoyuda denedim bu arada.Laguna bende kirli durdu.Casıno ise renk olarak bana koyu geldi.Irresıstıblement ise harika çok sevdim ben çokkk..Sephoradan 71 tl. aldım ben.

Nette 30$ + kargo bilgilerinize.......
2 yorum:

  1. Daha geçen hafta 62 tl idi... :/ Ne çabuk artmış! Nette de 26$ dı sanki... Aman neyse, arada çok fark yok zaten. İyi günlerde kullan.

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim.kazıkmı yemişim ne:))

    YanıtlaSil

İstediğini söyleyen, istemediğini işitir.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.